kontakt@brzdacenalace.pl

+48 696 089 781

Dom, ogród, grupa

Domowy i przyjazny żłobek, przeznaczony dla dzieci o 1 do 2,5 lat, znajduje się w cichej okolicy, na Chomiczówce. Do dyspozycji dzieci jest należący do domu duży taras i ogród, co zapewnia aktywnie spędzony dzień w bezpiecznym ¬otoczeniu.

Niewielka liczba dzieci umożliwia indywidualne podejście do każdego malucha – uważną obserwację oraz reagowanie na jego potrzeby. Dzięki mieszanej wiekowo grupie dzieci przebywają w naturalnie zróżnicowanym środowisku.

Dzieci są pod stałą opieką psychologa. Istnieje także możliwość indywidualnej terapii oraz konsultacji logopedycznej. Współpracujemy z Pracownią Rozwoju Dziecka i Rodziny "Etapy"

Muzyka, plastyka, edukacja

Swobodna zabawa w mieszanej wiekowo grupie zapewni Twojemu dziecku rozwój umiejętności społecznych . Inicjowane przez nauczyciela aktywności w żłobku i w zielonym otoczeniu ogrodu pozwolą w naturalny sposób poznawać otaczający je świat i harmonijnie się rozwijać. Przy dźwiękach gitary dzieci poznają nowe piosenki, tańczą i bawią się. Zajęcia muzyczne prowadzone metodą Gordona wzbogacają słownik melodyczny i rytmiczny, a także ułatwiają rozwój mowy brzdąców. Dostosowane do wieku dzieci zajęcia plastyczne rozwijają zdolności manualne i pozwalają na swobodną twórczą ekspresję.

Dbamy o to, aby każdego dnia Twoje dziecko nabywało nowe umiejętności i stawało się coraz bardziej samodzielne.

Zabawa, rozwój, atmosfera

„Brzdące na łące”, to żłobek, który stawia na edukację poprzez zabawę. Bawiąc, wspiera najmłodszych w rozwoju intelektualnym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym, a rodziców w procesie wychowawczym.

"Brzdące na łące" zagwarantują Twojemu dziecku ciepłą, przyjazną atmosferę; profesjonalną opiekę oraz ciekawe, rozwijające społecznie i intelektualnie zajęcia.

Otwarte - od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-18.00. W ciągu dnia - 4 smaczne posiłki oraz dostęp do niesłodzonych napojów przez cały dzień.

Opieka w żłobku jest naprawdę bardzo dobra. Panie wydają się być pełne pasji, zawsze miłe, uśmiechnięte i pomocne. Odwiedziłam wiele żłobków na bielanach i żaden nie wzbudził tak dużego mojego zaufania. Mój 1,5 roczny syn bardzo lubi tam chodzić, a ja czuję się spokojna gdy go oddaję w ręce tak dobrego personelu. Polecam ten żłobek!

(Iwona, mama Olafa)

Cudowne miejsce, ze świetną opieką. Dziewczyny są niesamowite, zawsze uśmiechnięte, pomocne, chętnie opowiadają jak minął dzień, no są najlepsze :) Żłobek mieści się w domu jednorodzinnym, co daje niepowtarzalny klimat. Jest ogród z pełnym, dziecięcym wyposażeniem, z którego dzieci chetnie i często korzystają. Moja córka, wbrew naszym wszelkim obawom, zaaklimatyzowała się błyskawicznie, chodziła chętnie, a rano aż się rwała żeby już iść do dzieci. Z czystym sumieniem, polecam wszystkim! :)

(Ania, mama Zosi)

Do góry ^